درباره ما

بسم االه الرحمن الرحیم


وب سایت طرح آسان متعلق به گروه اینترنتی “کاتانا دیزاین” می باشد.

این وب سایت در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های گرافیکی در زمینه های مختلف ، به منظور ارائه به همکاران فعال در زمینه چاپ و تبلیغات فعالیت دارد. و همچنین جهت راه اندازی وب سایت ، ویرایش وب سایت های وردپرسی ، بهینه سازی وب سایت های وردپرسی و فروش قالب و افزونه وردپرس تحت قوانین کپی رایت کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد


قوانین و مقررات :

فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

سایت طرح آسان متعلق به گروه اینترنتی “کاتانا دیزاین” می باشد. “طرح آسان” دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول شرایط مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این شرایط را قبول کرده‌اید.

کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها متعلق به “وب سایت طرح آسان و گروه اینترنتی کاتانا دیزاین” بوده و  کپی کردن، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه مجموعه های خریداری شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد.

خرید فایل از “طرح آسان” هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت استفاده در آن واحد تجاری می باشد.

“طرح آسان” متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

“طرح آسان” هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد .

هیچ یک از اعضای گروه اینترنتی کاتانا دیزاین و وب سایت “طرح آسان” دسترسی غیر مجاز به اطلاعات وب سایت مشتری ها نخواهند داشت و پروژه ها در محیطی امن پیگیری خواهند شد و دسترسی ها در حد انجام پروژه خواهد بود .

تمامی پروژه ها شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود . به عنوان مثال هزینه طراحی یک کارت ویزیت چنانچه ۱۰۰۰۰ تومان باشد با افزودن مالیات بر ارزش افزوده ۱۰۹۰۰ تومان مشتری بایستی پرداخت کند .

پنجاه درصد حق انجام پروژه + ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده در ابتدای پروژه از مشتری اخذ خواهد گشت .

هزینه صدور و ارسال فاکتور برای کلیه پروژه ها بصورت الکترونیکی ، رایگان و بصورت ارسال پستی ۱۰ هزار تومان است .

هزینه دریافت فایل های لایه باز پروژه های تخصصی گرافیکی جداگانه محاسبه خواهد شد .

قوانین مرتبط با هر پروژه قبل یا در هنگام شروع پروژه به اطلاع مشتری خواهد رسید و خارج از محدوده تعهدات مورد بحث در آن پروژه ، “طرح آسان” مسئولیتی در قبال پروژه نخواهد داشت .